DARUJTE

Den české státnosti 28.9. se v Bartošovicích ponese v duchu zemědělství. Od 9h bude pro širokou veřejnost připravený bohatý program – výstava zemědělské techniky a hospodářského zvířectva, jarmark s regionální značkou, prezentace i prodej zemědělského zboží nebo soutěž o nejlepší chleba z Poodří.

Mezi místními spolky a organizacemi nebude chybět ani Arnika, která představí a  a nabídne  novou tematickou publikaci  – Hospodaříme v Poodří. Že pozemek je grunt a mnohdy člověk ani neví, že je hospodářem, to se dozvíte hned v úvodu. Jak začít s hospodařením na svém pozemku, jak využít pozemek, zasadit vhodné odrůdy stromů, starat se o ně a kde najít dobrou radu nebo zažádat o finanční pomoc? To vše a ještě víc je její součástí.

“Na svých pozemcích bychom se měli vyvarovat činností, které krajině nepomáhají, nebo jsou dokonce v rozporu se zákonem. Chceme mít přece z našeho hospodaření dlouhodobý prospěch a zároveň přispět k ochraně krajiny. A pokud vám naše brožura pomůže nacházet v hospodaření radost, zdraví a bohatý užitek z díla, je to přesně to, co jsme chtěli”, říká spoluautorka publikace Marcela Klemensová. 


Se všemi návštěvníky i hospodáři knihu pokřtíme! Přijďte navštívit náš stánek na  Zemědělství v Poodří v Bartošovicích.

Zemedelstvi v Poodri


Donation heart3x

 

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Přečtěte si více o tom, jaké zásady dodržujeme.